bestmakeup.pl

Moda, uroda, Styl życia

Jak dobrać zegarek do ubioru
Moda

Jak dobrać zegarek do ubioru?

Trendy zmieniają się dość dynamicznie, choć w dziale męskim jest zdecydowanie więcej przewidywalnych rozwiązań. Moda nie omija również dodatków, więc bez problemów można sięgnąć po klasyczne zegarki męskie Tommy Hilfiger, jak i te bardziej sportowe czy designerskie. Coraz częściej bowiem traktujemy charakterystyczne elementy na nadgarstku jak biżuterię a nie tylko jak czasomierz. By prezentował się świetnie, oczywiście musi być dopasowany do okazji, konkretnego stylu ubioru, a także naszych preferencji.

Klasycznie czy sportowo?

W sklepach znaleźć można rozmaite kolekcje, więc bez problemu można dopasować detale do potrzeb. Zachwyca minimalistyczna klasyka, która nie wychodzi z mody oraz designerskie zegarki męskie Tommy Hilfiger, które będą przyciągać uwagę i stają się ważną kropką nad „i”, a może też punktem wyjścia do tworzenia wizerunku. Poza wskazywaniem czasu oraz rewelacyjnym wyglądem markowe propozycje zaskakują także bardzo różnorodnymi funkcjami. Znaleźć można warianty inspirowane militariami, aktywnościami sportowymi, nowoczesnym wzornictwem, a to sprawia, że w szeregu opcji można znaleźć tę idealną dla siebie. Należy oczywiście pamiętać, że zegarki męskie Tommy Hilfiger zawsze należy dopasować do konkretnego zestawu oraz okazji. I być może bezpiecznie jest sięgać po modele uniwersalne, ale w ten sposób nie będzie się podkreślać oryginalnego i konsekwentnego wizerunku.

Moda na zegarki

Zegarki męskie Tommy Hilfiger dostępne są w szeregu wariantów. Dzieli się je ze względu na wielkość koperty, rodzaj paska, ilość zdobień. Tym samym dodatek może być casualowy/dzienny, klasyczny czy sportowy. Zegarki męskie Tommy Hilfiger o klasycznym charakterze wyróżniają się okrągłą kopertą, delikatnymi wskazówkami i najczęściej prostym skórzanym paskiem w brązie lub czerni. Tego typu modele są niezwykle uniwersalne i pasują zarówno do zestawów formalnych, jak i codziennych. Nieco bardziej luźne będą modele casualowe. To pewnego rodzaju kompromis. Natomiast najbardziej charakterystyczne będą zegarki sportowe. Są masywne, mają wyraziste kolory oraz wyróżniają się podwyższoną wodoszczelnością i są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Obecnie to właśnie one są największym hitem i pojawiają się rozmaitych stylizacjach. Na co dzień królują też te propozycje, które będą idealnie wpisywać się w smart casual. W połączeniu z dżinsami, marynarką czy koszulką polo będzie wyglądał bardzo dobrze. To elegancki luz, który świetnie się przyjmie wśród panów w każdym wieku.