bestmakeup.pl

Moda, uroda, Styl życia

kurtka jeansowa stylizacje
Moda

Kurtka jeansowa – stylizacje na każdą porę roku

Kurtka jeansowa to element obowiązkowy w każdej szafie kobiety i mężczyzny. Dzięki niej można zbudować naprawdę sporo stylizacji. Pasuje niemal do wszystkiego. Można tworzyć zestawy zarówno eleganckie, jak i sportowe.

Na każdą porę roku

Kurtka jeansowa jest doskonała na każdą porę roku. Na ciepłe letnie wieczory okaże się doskonałym okryciem. Można nosić ją także wiosną i jesienią, a także zimą, pod płaszczem lub kurtką. Kurtka jeansowa stylizacje, jakie można przy jej użyciu zbudować, są ponadczasowe. Przez wiele sezonów nikomu nie udało się wyrzucić kurtki jeansowej z polskich szaf. Wręcz przeciwnie, coraz więcej osób pragnie mieć ten element garderoby u siebie. Uniwersalność i ponadczasowość takiej kurtki sprawia, że nie trzeba długo się nad tym zastanawiać.

Nie za małe, nie za duże

Niektórzy preferują ubrania oversize, czyli nieco za duże, inni z kolei wolą ubrania dość przylegające, obcisłe. Kurtki jeansowe można spotkać w obu tych wariantach. Dzięki temu każdy może ubrać się tak, jak najbardziej lubi. Najważniejsze to czuć się komfortowo w swoim ubraniu. Wygoda jest bardzo wskazana. Wiele osób ma w swoich szafach ubrania, których nie nosi, właśnie z tego powodu, że choć piękne, są bardzo niewygodne i nie nadają się do noszenia na co dzień.

Gdzie ją kupić?

Kurtkę można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też internetowych. Kurtki dostępne są w różnych cenach i wariantach. Dla osób wysokich i niskich, grubych i chudych, a także noszących tradycyjne rozmiary. Dzięki temu kurtka jest po prostu uniwersalna i nadaje się dla każdego. Nikt nie ma problemu z jej zakupem. Można też śmiało powiedzieć, że każdy dobrze w niej wygląda, o ile dobierze ją do swojej figury i typu urody.

Porządki w szafie?

Zakupy związane z modą zawsze warto robić rozsądnie, przemyśleć wcześniej każdy zakup. Jeżeli ktoś ma w szafie kilkanaście okryć wierzchnich, trzeba zastanowić się, czy na pewno wszystkie są systematycznie użytkowane. Jeśli nie, być może nadszedł czas na porządki w szafie? Szczególnie dla osób lubiących minimalizm bardzo dobrą propozycją jest wymiana wszystkich jaskrawych swetrów i kurtek właśnie na klasyczną jeansową kurtkę, z której można zbudować podstawowe, bazowe stylizacje. Do takiej kurtki pasują przecież zarówno eleganckie buty, jak i sportowe adidasy. Dlatego też warto zainteresować się koncepcją garderoby kapsułowej, ponieważ dzięki temu można zaoszczędzić sporo pieniędzy i czasu, a swoją stylizację można zbudować w kilka minut.